معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > حمایت سفیر ایران از تقویت ارتباطات میان شرکتهای تجاری ایران و هلند


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت سفیر ایران از تقویت ارتباطات میان شرکتهای تجاری ایران و هلند

هیاتی متشکل از مسئولان و بخش خصوصی استان هرمزگان با هدف بهره مندی از تجارب و آخرین دستاوردها و جذب سرمایه گذاری در زمینه های کشاورزی وتولید مواد غذائی در دو کشور هلند و آلمان به این دو کشور سفر کردند.

هیات استان هرمزگان شامل معاون استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ، مدیران کشاورزی و فعالان بخش خصوصی این استان، در جریان سفر به هلند و با هماهنگی شورای بازرگانی ایران و هلند از شرکتهای تولید بذر و نهاده های کشاورزی و گلخانه های این کشور بازدید کردند.

علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه در دیدار با این هیات، از فعال سازی ظرفیت‌های استانی کشورمان برای تبادل تجربه و جذب سرمایه از کشور هلند استقبال نمود و تصریح کرد : سفارت جمهوری اسلامی ایران از ارتباط اقتصادی و تجاری استانهای کشور با مناطق مختلف هلند حمایت میکند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه افزود: هریک از استانهای کشور با ویژگیهای آب و هوائی متفاوت دارای ظرفیتهای بالقوه ای جهت توسعه کشاورزی و تولید مواد غذائی است و در این بین استان هرمزگان با این ویژگی که در ایام سرد سال در بقیه نقاط کشور و اروپا از آب و هوای مناسب برای کشت و کار و برداشت مخصول برخوردار است ،می تواند به قطب صادرات محصولات کشاورزی تبدیل شود.


١٤:٥١ - 1396/08/04    /    شماره : ٤٨٢٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٧٢٩خروج
وزارت امور خارجه | تماس با ما | ساعات كار و تعطیلات | نقشه سایت | جستجو