معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > بازدید مدیرکل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از نمایشگاه و غرفه جانبازان شیمیایی


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرکل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از نمایشگاه و غرفه جانبازان شیمیایی

بازدید مدیرکل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از نمایشگاه و غرفه جانبازان شیمیایی

 

مدیر کل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی و سفیر ایران در لاهه از نمایشگاه نقاشی بوی بادام از آثار جانبازان شیمیایی کشورمان بازدید کردند.

آقای اوزومجو، مدیرکل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی به همراه رییس کنفرانس و جهانگیری سفیر ایران در لاهه از نمایشگاه بوی بادام در کشور هلند بازدید کردند و فاطمه عبدالله زاده و الهه پوینده نماینده موزه صلح تهران در مورد اهداف برپایی این نمایشگاه شامل آگاه سازی جامعه نسبت به عواقب استفاده از سلاح‌های شیمیایی و همچنین میزان حضور و استقبال گسترده هنرمندان از سراسر کشور ایران و برنامه‌های موزه صلح تهران توضیحاتی ارائه دادند.
مدیر کل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن چنین فعالیت‌هایی از برپایی این نمایشگاه توسط هنرمندان کشورمان تقدیر کرد.
آثار نمایشگاه موزه صلح تهران در بیست و دومین اجلاس سالانه سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از بین ۱۵۴اثر از ۱۰۰هنرمند جوان کشورمان که از سراسر ایران ارسال شده است انتخاب شده و از میان آثار ارسالی ۱۸اثر از ۱۸هنرمند توسط هیئت داوران و اساتید دانشگاه هنر تهران برگزیده شده و در این نمایشگاه با عنوان نمایشگاه «بوی بادام» به نمایش در آمده است.

 


١٩:١٠ - 1396/09/13    /    شماره : ٤٨٩٤١٦    /    تعداد نمایش : ٦٧٦خروج
وزارت امور خارجه | تماس با ما | ساعات كار و تعطیلات | نقشه سایت | جستجو