معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > کسب مقام سوم (انفرادی) توسط تیم دوچرخه سواری نیروهای مسلح در مسابقات جهانی هلند


  چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام سوم (انفرادی) توسط تیم دوچرخه سواری نیروهای مسلح در مسابقات جهانی هلند

کسب مقام سوم توسط تیم دوچرخه سواری ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی هلند

تیم دوچرخه‌سواری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات نظامیان جهان در هلند بسر می برند؛ در بخش نهایی این مسابقات بعد از روسیه و اتریش درجایگاه سوم قرار گرفت.
در بخش مسابقات تایم تریل در شهر کام استان برابان هلند ؛ روسیه در جایگاه نخست قرار گرفت؛ اتریش در جایگاه دوم و نظامیان کشورمان برنده مقام سوم این رقابت ها شدند.
تیم دوچرخه سواری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حضور 12 دوچرخه‌سوار به سرپرستی امیر سرتیپ دوم "جمشید فولادی"، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش برای حضور در مسابقات 2018 نظامیان جهان که امسال در شهر کام استان برابان هلند برگزار می شود، صبح دوشنبه وارد محل برگزاری این رقابت ها شد.

امیر سرتیپ دوم "فولادی" با اشاره به آمادگی مناسب روحی و جسمی دوچرخه سواران اعزامی نیروهای مسلح به مسابقات سیزم 2018 گفت: امیدوارم در این دوره از رقابت ها شاهد درخشش و کسب نتایج قابل قبول باشیم و پرچم پرافتخار کشورمان در این صحنه بزرگ بین المللی به اهتزاز دربیاید.
این رقابت‌ها از روز دوشنبه به مدت 5 روز در دو بخش تایم تریل و جاده با شرکت 12 کشور از جمله فرانسه، برزیل، آلمان، بلژیک، روسیه، هلند، اتریش، اسلوونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، ایران و بورکینافاسو در شهر کام هلند برگزار می شود.


١٤:٠٨ - 1397/05/09    /    شماره : ٥٢٨٠٥٠    /    تعداد نمایش : ١٣٧خروج
وزارت امور خارجه | تماس با ما | ساعات كار و تعطیلات | نقشه سایت | جستجو