صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی > اخبار گردشگری 


  چاپ        ارسال به دوست

حرکت کاروان اتوبوس‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ در شهرهای ایران

به گزارش  تسنیم، محمد محب ‌خدایی در نشست خبری تشریح برنامه‌های تبریز 2018 اظهار داشت: برای این برنامه مهم برنامه‌های متعددی برگزار می‌شود که پس از مراسم افتتاح رسمی با حضور رئیس‌جمهور و اعضای دولت و برخی مهمانان خارجی؛ این برنامه‌ها برای جذب گردشگر برای تبریز در طول سال در شهرهای کشور اجرا می‌شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: بر این اساس یکی از مهمترین برنامه‌های جانبی تبریز 2018 راه‌اندازی و حرکت کاروان اتوبوس‌های گردشگری تبریز 2018 در شهرهای مختلف کشور است.

محب ‌خدایی در توضیح بیشتر درباره  اتوبوس‌های گردشگری تبریز 2018 تصریح کرد: در این کاروان اتوبوس‌ها گردشگری، صنایع دستی تبریز، کیف کفش، سوغاتی و خوراکی‌های این شهر و همچنین آداب و فرهنگ تبریز در معرض نمایش در می‌آید.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین به آماری در حوزه گردشگری و اقامت در ایام نوروز نیز گریزی زد و گفت: در ایام نوروز بالغ بر 20 میلیون سفر تولید شد و این تولید سفر از نوع اقامت بود و با سفر از نوع تردد مسافر متفاوت است زیرا برای هر اقامت با احتساب نفرات بالغ بر 500 هزار تومان هزینه شد که برآورد گردش مالی بالغ بر 10 هزار میلیارد در حوزه گردشگری در ایام نوروز است.

به گزارش تسنیم، رویداد تبریز 2018 در راستای نامگذاری و انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام از سوم الی پنجم اردیبهشت با حضور رئیس‌جمهور، اعضای دولت و مهمانان خارجی با برگزاری برنامه‌های متنوع حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراثی برگزار خواهد شد.


١٦:١٢ - 1397/02/02    /    شماره : ٥١١٢٤٨    /    تعداد نمایش : ٤٤١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: