همزمان با برگزاری بیست و دومین کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی در مقر سازمان منع سلاحهای شیمیائی در لاهه هلند، جانبازان شیمیائی کشورمان نمایشگاهی از آثار خود با پیام منع تولید و کاربرد سلاحهای شیمیائی در حاشیه این کنفرانس برگزار کردند.

نمایشگاه جانبازان شیمیائی کشورمان مورد توجه میهمانان عالی رتبه، سفرا و دیپلماتهای شرکت کننده در کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی قرار گرفت و تعداد بسیاری از  آن بازدید کردند.

«احمد اوزومجو» مدیرکل سازمان منع سلاحهای شیمیائی نیز از این نمایشگاه بازدید بعمل آورد. در این بازدید که غلامحسین دهقانی مدیرکل امور سیاسی وامنیت بین المللی وزارت امور خارجه کشورمان و «علیرضا جهانگیری» سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان منع سلاحهای شیمیائی حضور داشتند، مدیرکل سازمان منع سلاحهای شیمیائی با خالقان و طراحان آثار هنری موجود در این نمایشگاه گفتگو کرد.

اضافه می شود، در این نمایشگاه آثاری از موزه صلح تهران ،جانبازان شیمیائی سردشت و انجمن دفاع از قربانیان سلاحهای شیمیائی استان فارس به نمایش در امده است.

 آثار نمایشگاه موزه صلح تهران در بیست و دومین اجلاس سالانه سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از بین ۱۵۴ اثر از ۱۰۰ هنرمند جوان کشورمان که از سراسر ایران ارسال شده است انتخاب شده و از میان آثار ارسالی ۱۸ اثر از ۱۸ هنرمند توسط هیئت داوران و اساتید دانشگاه هنر تهران برگزیده شده و در این نمایشگاه با عنوان «بوی بادام» به نمایش در آمده است.