معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > پیام تسلیت سازمان منع سلاحهای شیمیایی به مناسبت شهادت جانباز شیمیایی شهید خوش لفظ


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت سازمان منع سلاحهای شیمیایی به مناسبت شهادت جانباز شیمیایی شهید خوش لفظ

 

سازمان منع سلاحهای شیمیائی OPCW مستقر در هلند با ارسال نامه ای جهت همسر علی خوش لفظ از جانبازان شیمیائی کشورمان ضمن تسلیت شهادت ایشان ، علی خوش لفظ را یکی از سندهای  گویای جمهوری اسلامی ایران در زمینه خلع سلاح شیمیائی نامیده است .
ماگدالنا اسپالینسکا مسئول روابط عمومی سازمان منع سلاحهای شیمیائی در پیام  خود از شهادت علی خوش لفظ ابراز تاسف نموده و با همسر و خانواده این شهید ابراز همدردی نموده است.
این مقام سازمان منع سلاحهای شیمیائی در نامه خود تاکید کرده است ،با شهادت علی خوش لفظ یکی از سندهای گویای ایران در زمینه خلع سلاح شیمیائی و یک دوست سازمان منع سلاحهای شیمیائی از دنیا رفته است.
مسئول روابط عمومی سازمان منع سلاحهای شیمیائی افزود : ما افتخار داشتیم در اکتبر گذشته (مهرماه 1396)میزبان علی خوش لفظ در مقر سازمان منع سلاحهای شیمیائی باشیم .وی فردی بود که به اهمیت سازمان منع سلاحهای شیمیائی برای پاکسازی جهان پی برده بود.ما از سفر ایشان به لاهه علیرغم بیماربودن بسیار سپاسگذار هستیم.
وی اضافه کرد :ما از سخنان وی در مورد تجربیات دردناکش راجع به گازهای سمی و مبارزه طولانی وی با اثرات این گازها در سالهای پس از مصدوم شدن بسیار استفاده کردیم وسخنان وی در سازمان منع سلاحهای شیمیائی یک پیام قوی علیه سلاحهای شیمیائی بود. 
مسئول روابط عمومی سازمان منع سلاحهای شیمیائی در پایان پیام خود به همسر شهید علی خوش لفظ تاکید کرده ، ما را در غم خود شریک بدانید.
 


١٤:٤٤ - 1396/10/03    /    شماره : ٤٩٢٨١٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٠خروج
وزارت امور خارجه | تماس با ما | ساعات كار و تعطیلات | نقشه سایت | جستجو