معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > دیدار معاون حقوقی رئیس جمهور کشورمان با رئیس سازمان همکاری قضائی اتحادیه اروپا


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار معاون حقوقی رئیس جمهور کشورمان با رئیس سازمان همکاری قضائی اتحادیه اروپا

دیدار معاون حقوقی رئیس جمهور کشورمان و رئیس سازمان همکاری قضائی اتحادیه اروپا
دکتر لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور در ادامه سفر خود به هلند در مقر سازمان همکاری قضائی اتحادیه اروپا با لادیسلاو  هامران رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
خانم دکتر لعیا جنیدی در این ملاقات آخرین پیشرفت های کشورمان در زمینه مقابله با جرائم سازمان یافته را تشریح و اعلام آمادگی کرد نهادهای حقوقی کشورمان در این زمینه و سایر زمینه های حقوقی بین المللی با سازمان یاد شده همکاری خود را گسترش دهند. 
 در این ملاقات  آقای هامران و مسئولين بخش هاي مختلف سازمان ضمن تشریح فعالیت های مختلف سازمان، برخی برنامه های آتی سازمان که امکان مشارکت متخصصان و کارشناسان ایرانی در آن وجود دارد را تشریح نمودند.
همچنین در این ملاقات طرفین  پیشنهادهائی در جهت تدوین و امضای برخی موافقتنامه های همکاری، نشست ها و برنامه های آموزشی و تبادل سفرهای حقوقی قضائی متقابل مطرح کردند و مقرر گردید در این ارتباط به دیگر مراجع حقوقی و قضائی داخل کشور نیز اطلاع رسانی و هماهنگیهای لازم صورت گیرد.
اضافه می نماید، سازمان همکاری قضائی اتحادیه اروپا که از سازمانهای مهم اروپائی در زمینه مقابله با جرائم سازمان یافته و مقابله با فساد و نیز همکاری های تخصصی قضائی فرامرزی است با  کشورهای غیر اروپائی نیز در حوزه های فوق الذکر همکاری دارد.


٢٠:٢٨ - 1397/04/02    /    شماره : ٥٢١٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٧١خروج
وزارت امور خارجه | تماس با ما | ساعات كار و تعطیلات | نقشه سایت | جستجو